Česky   English   Deutsch
Vícefazetkový stupňovitý vrták Tvarové břitové destičky Komorové výstružníky Kopinatý vrták Tvarový vrták s vnitřním chlazením

O společnosti

Firma MONOMETAL nástroje s.r.o. byla založena v roce 1993 dvěma společníky se zkušenostmi v automobilovém a leteckém průmyslu. Hlavním zaměřením byla od počátku zakázková výroba řezných nástrojů z HSS pro opracování otvorů.

Postupně došlo k přestěhování provozovny a rozšíření strojního parku o CNC-brusky, které slouží k výrobě a ostření speciálních nástrojů ze slinutého karbidu.

Trvalá snaha nabízet zákazníkům kvalitní produkty a služby byla v roce 2006 potvrzena udělením certifikátu řízení jakosti ISO 9001:2001.

Firma za pomocí dotací z evropských fondů úspěšně realizovala několik projektů zaměřených na investice do výrobních technologií, informačního systému a poradenských služeb. Strojní park byl tímto doplněn o nové CNC a manuální brusky, které umožňují výrobu protahovacích trnů a speciálních nástrojů, tyto nástroje jsou následně kontrolovány na optickém CNC měřícím zařízení. Daší projekty byly zaměřeny na implementaci informačního systému pro řízení firemních procesů a jejich optimalizaci.

Převážnou část produkce tvoří speciální nástroje z HSS nebo PM-HSS a 40% výrobků směřuje na vývoz do zemí Evropské unie. Odběrateli našich nástrojů jsou zejména automobilový průmysl, strojírenství, zdravotnictví, energetika a velkoobchody.

Certifikát

Aktuality

28. červenec - Modernizace výroby

Díky projektu "Modernizace technologie výroby nástrojů" jsme instalovali novou hrotovou brusku a frézku pro posílení výroby protahovacích trnů o celkové délce do 1000 mm a optoelektronické měřidlo.

Archív aktualit

Kontaktujte nás

MONOMETAL nástroje s.r.o.
Mošnov 404, 742 51 Mošnov
(Ostrava-Mošnov)

*

*

*

Poptávka

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.